Ana sayfa Y Rüyada yufka kurutmak

Rüyada yufka kurutmak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada yufka kurutmak

Rüyada yufka kurutmak

# Rüyada yufka kurutmak menfaat, kuvvet, makam, zenginlik ve düşmana galip gel-mek demektir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de  kötü arkadaşlara işarettir.
# Olumsuz olarak oturulan evin satılması anlamına tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise gıybet ve işe yaramaz sözlere işarettir.
# Ünlü alim Ibn-i Kesir (rh.a.) demiştir ki; babasının şanının artmasına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çok yakında zorluklardan kurtulmayı delalet eder.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 57 ( elliyedi )
Rüyada yufka kurutmak Rüzgar ÇOLAK tarafından 10.08.2016 – 18:47 tarihinde Sivas / Zara şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1748 – Ebû Müsabbih el-Makrâî, Ebû Züheyr en-Nümeyrî radıyallahu anh'den naklen anlatıyor: "Bir gece Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm ile beraber çıktık, Derken bir adama rastladık. Sual ve Allah'tan talep hususunda çok ısrarlı idi. Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm onu dinlemek üzere durakladı. Ve:"Eğer duayı sonlandırırsa vâcib oldu!" buyurdu. Kendisine:"Ne ile sonlandırırsa ey Allah'ın Resûlü!" denildi."Âmin ile" dedi, uzaklaştı. Adama:"Ey fülan! Duanı âminle tamamla ve de gözün aydın olsun!" dedi.Ebû Dâvud, Salât 172, (938).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here