Ana sayfa Y Rüyada yüksek basamak görmek

Rüyada yüksek basamak görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada yüksek basamak görmek

Rüyada yüksek basamak görmek

# Rüyada yüksek basamak görmek  din ve dünya işlerinizin yolunda olduğuna işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de  söz sahibi birinin size şefkat göstereceğine, yanına alacağına, iş konusunda kariyerinizin yükseleceğine ve bulunduğunuz yerin halkının adalet ve insafla yönetileceğine işarettir.
# Olumsuz olarak gaddar, sihirbaz ve müfsid bir adama delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü, şiddet ve meşakkate delâlet eder.
# Ünlü alim İbn Ebî Useybia rüyayı gören kişi için  bedensel özürlü bir çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bulunduğunuz bölgede adaletin yayılacağına, takva ehli insanların kuvvet bulacaklarına, fasıkların zelil olacaklarına ve insanların hayır işlere meyledeceklerine işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 911 ( dokuzyüzonbir )
Rüyada yüksek basamak görmek Sarper SÖZÜMÇETİN tarafından 07.09.2016 – 03:24 tarihinde Azerbaycan / Şemkir şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Çok yemek hem büyük israftır. Hem de sağlığımızı yani Allah’ın emanetini tehlikeye atmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here