Ana sayfa Y Rüyada yüksek uçurumdan düşmek

Rüyada yüksek uçurumdan düşmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yüksek uçurumdan düşmek

Rüyada yüksek uçurumdan düşmek

# Rüyada yüksek uçurumdan düşmek  haram şeyleri terk edeceğinize ve hayır yolunu seçeceğinize işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de  biriyle düşmanlık edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak nefsî arzularının peşinde koşmak şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise rüşvete ve ödenmesi zarurî olan şeye delâlet eder.
# Ünlü filozof El Yakubi yorumunda  çocuğun güzelliği miktarınca saadet, nimet ve bereket elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  hiçbir faydası olmayan kötü ve ziyankar kız çocuğuna işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 515 ( beşyüzonbeş )
Rüyada yüksek uçurumdan düşmek Sevgi MALEKI RAVASAN tarafından 05.07.2016 – 05:01 tarihinde Fransa / Le Havre şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kabristanlar, rahat yataklarında birkaç yıl sonrasının hesabını yaparken, birkaç saat sonra toprağa yatırılanlarla dolu değil mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here