Ana sayfa Y Rüyada yüksek yayla görmek

Rüyada yüksek yayla görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yüksek yayla görmek

Rüyada yüksek yayla görmek

# Rüyada yüksek yayla görmek  hayır ehli olacağınıza ve hem dünyada, hem de ahirette saadete ereceğinize, salih biriyseniz, hastalığa veya farklı bir belaya müptela olacağınıza, bu bela veya hastalık sayesinde cennet ehlinin sevabını alacağınıza, ilminizin artacağına ve insanların il Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de hayır ve menfaate delâlet eder.
# Olumsuz olarak herhangi bir olay neticesinde zarar göreceğinize, ancak ailenizin mutlu bir yaşam süreceğine delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü bir şeyle karşılaşacağınıza delâlettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yakub bin Tarık görülen rüya beş vech ile tabir olunur: a) Emn , b) Selamet. , c) Adaletli devlet reisi , d) Rahat ve huzur , e) Hac… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hastalanacağınıza veya ecelinizin yaklaştığına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 864 ( sekizyüzaltmışdört )
Rüyada yüksek yayla görmek Destan YELEGEN tarafından 03.06.2016 – 12:08 tarihinde Malatya / Hekimhan şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kur’an’nın bir sûresine isim olan Lokman oğluna şöyle demiştir: “Yavrucuğum! Kulluğunu tam ve dosdoğru yap, iyiliği öner, kötülükten sakındır. Bu sırada başına gelen sıkıntılara da göğüs ger. Fakat bütün bunlar sebat ve kararlılık gerektiren işlerdendir. Kasıntılık yapıp insanlara karşı böbürlenme ve yeryüzünde çalım satarak dolaşma! Unutma ki, Allah her kendini beğenmiş küstahı sevmez! Hayat yürüyüşünde dengeli ol ve sesini yükseltme. Unutma ki seslerin en çirkini (sesi yükseldikçe çirkinleşen) eşeğin sesidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here