Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada yumurta görmek

Rüyada yumurta görmek

1
0
PAYLAŞ

Soru: Dün gece karmakarışık bi rüya gördüm. Hala etkisi altındayım gördüğüm rüyanın. Rüyada yumurta görmek nasıl tabir edilir?

ruyada-gemi-gormek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada yumurta görmek birkaç şekilde yorumlanır. 

#  Bazı tabircilere göre rüyada yumurta görmek bir başkanlık makamına oturacağınıza söz sahibi, iyiliksever ve büyük bir şahsiyete iş konusunda kariyerinizin yükseleceğine söz sahibi kimse için gücünün görkemine evleneceğiniz kadının iffetli biri olacağına büyük bir mevki sahibi olmaya hiç beklemediğiniz bir anda ortaya çıkan maddi veya manevi kazançlara tıbbi bir operasyona uzun bir hayat yaşacağınıza büyük bir sıkıntıyı sorunsuz atlatacağınıza yorulur.

#  Bazılarına göre de rüyada yumurta görmek çok üzüntü ve sıkıntı göreceğinize yaşam düzeyinizin düşük olacağına kadınlar için geçici arkadaşlık, erkekler içinse huzursuzluğa bazı işlerinizde aksaklık meydana geleceğine, sonra tekrar düzeleceğine yapılacak işten memnun kalmayacağınıza şeklinde tabir edilir.

“Gerçek şu ki; rüya tabirleri ilmi, şerif ve büyük bir ilimdir. Hak Taâla’nın bu ilmi Hz. Yusuf’a (a.s) bağışlamış olduğunu herkes bilir. Nitekim yüce Allah, Kurân-ı Kerim’de şöyle buyurur: İşte Yusuf’u, Mısır’da böylece yerleştirdik de ona rüya yormasını öğrettik”

Son olarak şunu söylemek gerekir ki, tabir üstatlarının yorumladıkları manalar abartılı ve boş değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here