Ana sayfa Y Rüyada yün görmek yıkamak

Rüyada yün görmek yıkamak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yün görmek yıkamak

Rüyada yün görmek yıkamak

# Rüyada yün görmek yıkamak  çıkan diş üst taraftaysa bir oğlunuz olacağına, alt taraftaysa bir kızınızın olacağına işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de bulunduğunuz bölgede sıkıntı ve bela baş göstereceğine işarettir.
# Olumsuz olarak çevrenizde arkanızda konuşan dostlarınızın varlığına tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise zevcesi ile arasının açılacağına yorumlanır.
# Ünlü alim Muhammed bin İbrahim el-Fezari rüyayı gören kişi için  söz sahibi birinden üzüntü göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birinden küfür işiteceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 39 ( otuzdokuz )
Rüyada yün görmek yıkamak Koral UZUNIRMAK tarafından 07.05.2016 – 01:42 tarihinde İzmir / Karaburun şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5878 – Kays İbnu Ebi Hâzım rahimehullah anlatıyor: "Hz. Ebu Bekr radıyallahu anh, Zeyneb adında Ahmesli bir kadının yanına girmişti. Onun hiç konuşmadığını gördü: "Nesi var, niye konuşmuyor?" diye sordu. Oradakiler:"Hiç konuşmadan hacc yapıyor!" dediler. Hz. Ebu Bekr kadına:"Konuş. Zira bu yaptığın helal değil, bu cahiliye işidir" dedi. Kadın da konuşmaya başladı. Önce:"Sen kimsin?" diye sordu. Hz. Ebu Bekr:"Muhacirlerden biriyim!" dedi."Hangi muhacirlerdensin?""Kureyş'ten.""Kureyş'ten kimlerdensin?""Oo! Sen çok soru sordun! Ben Ebu Bekr'im.""Allah'ın cahiliyeden sonra bize lütfettiği bu güzel din üzerine ne kadar baki kalacağız?""İmamlarınız müstakim doğru yolda olduğu müddetçe bakisiniz."İmamlar ne demek?""Kavmindeki reisler ve eşraflar var ya, halka emrederler halk da onlara itaat eder?""Evet!""İşte onlar imamlardır."Buhâri, Menakıbu'l-Ensâr 26.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here