Ana sayfa Y Rüyada Yusuf isimli bebek görmek

Rüyada Yusuf isimli bebek görmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada Yusuf isimli bebek görmek

Rüyada Yusuf isimli bebek görmek

# Rüyada Yusuf isimli bebek görmek  dert, keder veya endişeye işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de  zenginseniz fakirleşeceğinize, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine, üzgünseniz sevineceğinize, tutsaksanız serbest bırakılacağınıza, hastaysanız iyileşeceğinize, dermansız bir hastalığa yakalanmışsanız bu hastalık neticesinde öleceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak birinden zarar görmeye ve hastalığa yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise şiddetli keder ve hastalığa delâlet eder.
# Ünlü filozof Zehebî yorumunda  mutlu bir aile hayatınız olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüntü ve sıkıntıya, bedenlerde görülen her türlü fazlalık veya eksiklik onların geçimine delalet eder
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 372 ( üçyüzyetmişiki )
Rüyada Yusuf isimli bebek görmek Onurhan CERAN tarafından 07.09.2016 – 17:39 tarihinde Aydın / Köşk şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Davut (a.s.) bir gün dedi ki;Ya Rabbi! Üzerimdeki nimetlerin en düşüğünü bana bildir.Allah-u Teâlâ vahyetti.Ey Davut nefes al! Davut (a.s.) nefes aldı. Cenab-ı Hakk;İşte! buyurdu, sana verdiğim nimetlerin en küçüğü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here