Ana sayfa Y Rüyada yüz resmi çizmek

Rüyada yüz resmi çizmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada yüz resmi çizmek

Rüyada yüz resmi çizmek

# Rüyada yüz resmi çizmek  eşinizden hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de  ömrünüzün uzun olduğuna ve saygınlık elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak vahşete, mamur yerlerin harab olmasına ve kötü sözlerin meydan bulmasına tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise yapılan amelin riya ile yapıldığına ve bunların sevabını mahvedecek kötü bir söz söylemeye delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya  boş ve asılsız sözler söyleyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için helal mala ve berekete işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 138 ( yüzotuzsekiz )
Rüyada yüz resmi çizmek İlyas MARDANLOU tarafından 12.11.2016 – 19:18 tarihinde Burdur / Karamanlı şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tedbir al, ama tedbirden ziyade Allah’a güven.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here