Ana sayfa Y Rüyada yüz yaralanması

Rüyada yüz yaralanması

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yüz yaralanması

Rüyada yüz yaralanması

# Rüyada yüz yaralanması günahlardan halâs olmaya ve hastalıktan şifaya delâlet eder. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de yaptığınız işte ya da ilerde yapacağınız bir işte karşılaştığınız zorluklar karşısında itibarlı birisi tarafından kollanıp gözetileceğiniz anlamında delalet eder.
# Olumsuz olarak patronlarınızla sorun yaşayacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise önemli bir hastalık geçirmeye tâbir olunur.
# Büyük rüya tabircisi İmam Nablusinin yorumunda ;  büyük bir şahsın sizi alt edeceğine, malınızı elinizden alacağına ve sizin yerinize geçeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi huylu ve alçakgönüllü biri olacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 148 ( yüzkırksekiz )
Rüyada yüz yaralanması Rutkay YAŞİN tarafından 02.05.2016 – 08:00 tarihinde Almanya / Berlin şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6644 – Abdullah İbnu Büsr el-Mazini ve Ebu Eyyub radiyallahu anhüma anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam'ın: "Zahirenizi ölçünüz ki, sizin için bereketlensin" buyurdular."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here