Ana sayfa Y Rüyada yüze işemek

Rüyada yüze işemek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yüze işemek

Rüyada yüze işemek

# Rüyada yüze işemek  bir konuda büyük bir yanılgı içinde olduğunuza ve gerçek haklının diğer taraf olduğuna işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de o yıl bolluk ve bereket olacağına işarettir.
# Olumsuz olarak dini de dünyası da olmayan inançsız ve fakir kimseye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kaçınılması gerekli isleri yaptığına yorumlanır.
# Ünlü alim Sind bin Ali rüyayı gören kişi için  çeşitli yerlere mektup yazacağınıza veya mesaj göndereceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  iyi huylu bir bayanla evleneceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 41 ( kırkbir )
Rüyada yüze işemek Cüneyt GÖÇ tarafından 18.07.2016 – 06:46 tarihinde Kastamonu / Doğanyurt şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4607 – Muâz İbnu Enes el-Cüheni radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Kim sabah namazından çıkınca, iki rekâtlık kuşluk namazını kılıncaya kadar hayırdan başka bir şey söylemeden namaz kıldığı yerde oturur beklerse, Allah onun günahlarını, denizin köpüğü kadar çok da olsa bağışlar."Ebu Davud, Salat 301, (1287).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here