Ana sayfa Y Rüyada yüzük denediğini görmek

Rüyada yüzük denediğini görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada yüzük denediğini görmek

Rüyada yüzük denediğini görmek

# Rüyada yüzük denediğini görmek  aşağılık kişilerle dost olacağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de gelir elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak hastalanacağınıza veya ağacı çıkardığınız yerde yaşayan birinin hastalanıp öleceğine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise şiddet ve meşakkata delâlet eder.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; zalim bir hakimden büyüklük bulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kuvvet bulacağınıza ve geçiminizin rahat olacağına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 372 ( üçyüzyetmişiki )
Rüyada yüzük denediğini görmek Kız KÜÇÜKLER tarafından 03.07.2016 – 12:32 tarihinde Erzurum / Tortum şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Amel’den yoksun âlim, yağmursuz buluta benzer.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here