Ana sayfa Y Rüyada yüzük görmek takmak

Rüyada yüzük görmek takmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yüzük görmek takmak

Rüyada yüzük görmek takmak

# Rüyada yüzük görmek takmak insanları iyiliğe çağıracağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de  akan kan miktarınca yakın akrabalarınız arasında önde gelen birinden zarar göreceğinize veya bazı tabircilere göre, işinizde ve gelirinizde eksiklik olacağına işarettir.
# Olumsuz olarak akrabalarınıza zulmedeceğinize delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise sağlığınızın bozulacağına ve tartışmalar yaşayacağınıza yorumlanır.
# Ünlü rüya yorumcusu Siczi görülen rüya insanlar arasında iyilikle tanınacağınıza veya alimseniz, insanların sizin ilminizden faydalanacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  iyi biriyle tanışacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 891 ( sekizyüzdoksanbir )
Rüyada yüzük görmek takmak Ulaş KILDIR tarafından 03.09.2016 – 21:02 tarihinde Bursa / Mustafakemalpaşa şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami bir gün yolda giderken yanından geçen bir köpeği gördü. Köpeğe değip necaset bulaşmasın diye eteklerini topladı. O anda köpek dile gelip, şöyle dedi:"Benden sana bulaşacak kir, üç defa yıkamakla temiz olur. Ama senin nefsindeki kibir kiri yedi deryada yıkansa temiz olmaz." Bunun üzerine Bayezid-i Bistami, köpeğe; "Senin dışın pis, benim ise içim. Gel beraber olalım da belki birbirimize faydamız olur." dedi. Köpek de; "Sen benimle yoldaş ve arkadaş olamazsın. Zira halk beni horlar, sana tazim eder. Beni gören taşlar, seni gören ise iltifata başlar ve "Arifler sultanına selâm olsun!" der. Benim yarına yiyecek bir kemiğim bile yok, ama senin bir ambar buğdayın var." cevabını verdi. Bayezid-i Bistami bu cevaptan kederlendi, bir köpeğin yol arkadaşı olmaya bile lâyık değilim, diye üzüldü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here