Ana sayfa Z Rüyada zabıta dövmek

Rüyada zabıta dövmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada zabıta dövmek

Rüyada zabıta dövmek

# Rüyada zabıta dövmek sizin üzüntünüzün başkasına geçeceğine işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de şu vech ile de tâbir olunur: a) Riya , b) Yalan , c) Hile , d) Yaramazlık yapan kimse.
# Olumsuz olarak nimetin yok olmasına, sıkıntı ve zarurete, keder ve üzüntüye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise hafif bir hastalığa tâbir olunur.
# Ünlü filozof Muhammed Ufî yorumunda söylenemeyen ve içe atılan sözlerin dışa vurulmak istenen öfkenin biriktirilen duyguların bilinçaltında ortaya çıkma halidir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için nimete nail olmaya, farzları edaya, namazları vaktinde kılmaya ve dinde salâha delâlet eder.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 284 ( ikiyüzseksendört )
Rüyada zabıta dövmek Oktar ÖZGÜL tarafından 30.03.2016 – 18:49 tarihinde Samsun / Ayvacık şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4541 – Hz. Câbir radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Gecede bir saat vardır ki, müslüman bir kimsenin Allah'tan, dünya veya ahirete müteallik bir hayır talebi, o saate rastlarsa, Allah dilediğini ona mutlaka verir. Bu saat her gecede vardır."Müslim, Müsafirin 166, (757).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here