Ana sayfa Z Rüyada zehirli kertenkele görmek

Rüyada zehirli kertenkele görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada zehirli kertenkele görmek

Rüyada zehirli kertenkele görmek

# Rüyada zehirli kertenkele görmek rüyada giydiğiniz bu elbisenin aslında bir cennet giysisi olduğuna işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de mal ve murat demektir işarettir.
# Olumsuz olarak etrafınızda işinizdeki başarıları kıskanan insanların bulunduğunu işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise ömrünün tamam olduğuna ve ecelinin geldiğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El Fadl ibn Naubaht rüyayı gören kişi için yediğiniz miktar kadar üzüleceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kadri yüce ve şerefli bir kadına da işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 48 ( kırksekiz )
Rüyada zehirli kertenkele görmek Yardan KOYUNSEV tarafından 28.08.2016 – 00:54 tarihinde Giresun / Espiye şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Barnabas İncilinin 70. Babından, (İsâ, kendisine, “Sen Allah’ın oğlusun” diyen Petrus’a çok kızdı. Onu azarladı. Ona “Defol ol” benden uzaklaş! Sen şeytansın ve bana fenalık yapmak istiyorsun, dedi. Ondan sonra havarilerine dönerek, bana böyle söyleyenlere yazıklar olsun! Çünkü Allah bana bunlara lânet etmek emrini, verdi, dedi.)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here