Ana sayfa Z Rüyada Zekeriya sofrası görmek

Rüyada Zekeriya sofrası görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada Zekeriya sofrası görmek

Rüyada Zekeriya sofrası görmek

# Rüyada Zekeriya sofrası görmek onbir türlü tâbir olunur: a) Rahmet , b) Nimet , c) İzzet , d) Ulüvv-i Kadr , e) Devlet , f) Zafer , g) Saadet , h) Riyaset , ı) İslamda kuvvet i) Dünya ve ahirette hayır , j) Refah ve rahat Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de dindar bir kadınla arkadaş olacağınıza, ondan hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak kötü bir kadın tarafından eziyet göreceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise israf ile tâbir edilir.
# Ünlü alim Battanî rüyayı gören kişi için fesat işlere yöneleceğinize ve şeytana uyacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dost ve düşmandan güvende kalacak bir iş yapacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 852 ( sekizyüzelliiki )
Rüyada Zekeriya sofrası görmek Benan FATİH tarafından 14.09.2016 – 02:51 tarihinde Kastamonu / Doğanyurt şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3584 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: “Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ı abdest alırken gördüm. Üzerinde çizgili kırmızı bir sarık vardı. Elini sarığın altına soktu, başının ön kısmını meshetti, sarığını çözmedi.”Ebu Dâvud, Tahâret 57, (147).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here