Ana sayfa Z Rüyada zenci çocuğunun olduğunu görmek

Rüyada zenci çocuğunun olduğunu görmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada zenci çocuğunun olduğunu görmek

Rüyada zenci çocuğunun olduğunu görmek

# Rüyada zenci çocuğunun olduğunu görmek başkalarının sırtından geçineceğinize işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de kemerin değerince gelir elde edeceğinize, ailenizden ve çocuklarınızdan destek alacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak bazı işlerinizde aksaklık meydana geleceğine, sonra tekrar düzeleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise vehim ve kedere şeklinde yorulur.
# Büyük rüya tabircisi Fahreddin Ahlatî rüyayı gören kişi için din ve doğru yol demektir işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o kimseye sıkıntı yaşatacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 868 ( sekizyüzaltmışsekiz )
Rüyada zenci çocuğunun olduğunu görmek Canberk COŞAN tarafından 02.01.2016 – 16:52 tarihinde İzmir / Seferihisar şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Günah işlemek istersen sonunu düşün.Hz. Ömer (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here