Ana sayfa Z Rüyada zengin birinin evine gitmek

Rüyada zengin birinin evine gitmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada zengin birinin evine gitmek

Rüyada zengin birinin evine gitmek

# Rüyada zengin birinin evine gitmek ülkenize hizmet edeceğinize işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de gördüğünüz kanat miktarınca saygınlık elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak sıkıntı yaşayacağınıza, eşinizi boşayacağınıza ve işinizden azledileceğinize delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise üyük ve saygın kişilerin mesajının size ulaşmayacağına tâbir olunur.
# Büyük rüya tabircisi Dânî rüyayı gören kişi için zahmetle elde edilecek az miktarda hayra işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yoğun işlerle karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 287 ( ikiyüzseksenyedi )
Rüyada zengin birinin evine gitmek Çağdaş SEYFİ tarafından 15.07.2016 – 04:01 tarihinde Sinop / Saraydüzü şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Nefsin istek ve arzuları peşinde koşmak kişiyi helâke sürükler. Ayrıca bu durum kulun, Hak yoldan uzaklaşmasına ve cehenneme sürüklemesine en büyük sebeptir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here