Ana sayfa Z Rüyada zengini fakir görmek

Rüyada zengini fakir görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada zengini fakir görmek

Rüyada zengini fakir görmek

# Rüyada zengini fakir görmek sağlığınızı kaybedeceğinize işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de bir konuda büyük bir yanılgı içinde olduğunuza ve gerçek haklının diğer taraf olduğuna işarettir.
# Olumsuz olarak üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ömrünün tamam olduğuna ve ecelinin geldiğine işarettir.
# Ünlü alim Sind bin Ali rüyayı gören kişi için bulunduğunuz bölgede yaşayan insanların asayiş içinde yaşayacaklarına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zalim bir hakimden büyüklük bulacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 40 ( kırk )
Rüyada zengini fakir görmek Nilsu BAŞEĞMEZ tarafından 14.05.2016 – 04:49 tarihinde Yozgat / Akdağmadeni şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Avn bin Abdullah anlatıyor:-Ebu’d-Derdâ’nın annesine “Ebu’d-Derdâ’nın en üstün ameli ne idi?” diye sordum. Bana:-Devamlı tefekkür eder; Allah’ın kudret ve azametini, büyüklüğünü düşünür ve her şeyden ibret alırdı, dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here