Ana sayfa Z Rüyada zeytin çekirdeği kusmak

Rüyada zeytin çekirdeği kusmak

3
0
PAYLAŞ

Rüyada zeytin çekirdeği kusmak

Rüyada zeytin çekirdeği kusmak

# Rüyada zeytin çekirdeği kusmak çakıl verdiğiniz kimseye hayrınızın dokunacağına işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de mal varlığınızı çocuklarınızdan veya akrabalarınızdan esirgeyeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak yaşamındaki sıkıntılarla uğraşamayıp ruhsal sıkıntılara düşmek demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü huylu kadına tâbir olunur.
# Ünlü düşünür Caferi-i Sâdık (r.a) demiştir ki; bahtınızın açılacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir büyüye maruz kalacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 897 ( sekizyüzdoksanyedi )
Rüyada zeytin çekirdeği kusmak Nazlı KAYACAN tarafından 30.12.2016 – 00:35 tarihinde Yozgat / Çekerek şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Darıldığın bir şeyden dolayı canın sıkıldığı zaman feryâd etme. İşini Allah-ü Teâlâ’ya teslim et. Bu niçin böyle oldu diye Hakk'a îtirâz etme. Çünkü Hakk'a îtirâz eden pişman olur. Allah-ü Teâlâ’nın kazâ ve kaderine râzı olan kimse, pek yüksek ve şerefli derecelere kavuşur. Matlûbu ve maksûdu peşînen verilir. Sıkıntıları ondan gider. Evliyânın sözlerini yerine getirip, onlara sâdık kaldıklarından ve kendilerini Allah-ü Teâlâ’ya teslim, işlerini de havale etmelerinden dolayı başkalarından üstün olur. Bir sıkıntın olduğu zaman ümîdini kesme. Duâlara icâbet eden Allah-ü Teâlâ’nın fazlından ve lütfûndan ümitli ol. Nice sıkıntı ve darlığın peşinden Allah-ü Teâlâ’nın yardımı yetişmiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here