Ana sayfa Z Rüyada zeytin salatası görmek

Rüyada zeytin salatası görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada zeytin salatası görmek

Rüyada zeytin salatası görmek

# Rüyada zeytin salatası görmek evinize iç güvey getireceğinize işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de son derece mutluluğa işarettir.
# Olumsuz olarak yapacağı herhangi bir iş için verilecek zamana delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir.
# Ünlü rüya yorumcusu El Abhari görülen rüya evin hanımına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sıhhat ve bedenin afiyetine, hasta için şifa bulmaya delâlet eder.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 507 ( beşyüzyedi )
Rüyada zeytin salatası görmek Pelit TATLISU tarafından 04.09.2016 – 19:22 tarihinde Osmaniye / Sumbas şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3599 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: “Kim abdest alırsa istinsarda bulunsun (sümkürsün), kim taşla istinca yaparsa teklesin.”Buhari, Vudü 25; Müslim, Tahâret 20, 22, (237); Muvatta, Tahâret 2, 3, (1,19); Ebu Dâvud, Tahâret 55, (140); Nesâi, Tahâret 70, 72, (1, 66, 67).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here