Ana sayfa Z Rüyada zeytin ve ekmek görmek

Rüyada zeytin ve ekmek görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada zeytin ve ekmek görmek

Rüyada zeytin ve ekmek görmek

# Rüyada zeytin ve ekmek görmek ticarette başarı ve iyi şansa tabir olunur. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de her şeyden yararlanıp menfaat elde etmeye işarettir.
# Olumsuz olarak kendisinde her türlü ayıp bulunan bir adama işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir zararla karşılaşacağınıza delâlettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Sina tabirinde gördüğünüz kimsenin sizden edep ve ahlak öğreneceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için izzet ve yüksekliğe şeklinde yorulur.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 271 ( ikiyüzyetmişbir )
Rüyada zeytin ve ekmek görmek Devrim EYYUPOĞLU tarafından 08.05.2016 – 19:03 tarihinde Zonguldak / Çaycuma şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Adalet nedir? Ağaçları sulamaktır.Zulüm nedir? Dikenleri sulamaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here