Ana sayfa Z Rüyada zikir çeken kadınları görmek

Rüyada zikir çeken kadınları görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada zikir çeken kadınları görmek

Rüyada zikir çeken kadınları görmek

# Rüyada zikir çeken kadınları görmek bir kadın yüzünden sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de gizli tutmaya çalıştığınız bir şeyin açığa çıkacağına işarettir.
# Olumsuz olarak gizli kalmış olan sırların meydana çıkacağına delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işleri herkesten gizleyerek yürüttüğünüzü işaret eder.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda zor bir işle karşılaşacağınıza ve dini hükümlerle muhalefet edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için oldukça riskli bir durumdan başarıyla çıkacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 413 ( dörtyüzonüç )
Rüyada zikir çeken kadınları görmek Saadet GÜRSES tarafından 05.02.2016 – 14:46 tarihinde Edirne / Meriç şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ne için burada olduğumuzu (dünyaya gönderildiğimizi) bilmiyorum, ama keyif çatmak için burada olmadığımızdan eminim.Ludwig Wittgenstien

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here