Ana sayfa Z Rüyada zikir yaptığını görmek

Rüyada zikir yaptığını görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada zikir yaptığını görmek

Rüyada zikir yaptığını görmek

# Rüyada zikir yaptığını görmek işinizin düzeleceğine, bunun aksini görmek ise, işinizin bozulacağına işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de bir tacirle arkadaş olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak içinizdeki üzüntüden bir süre daha kurtulamayacağınıza yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise acemice yaklaşımlarınız nedeniyle bazı hedeflerinizden uzaklaşacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn Nefis yorumunda kimseden korkmayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hem dininizin, hem de ahiretinizin iyi olduğuna işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 316 ( üçyüzonaltı )
Rüyada zikir yaptığını görmek Emir AYANOGLU tarafından 16.08.2016 – 20:02 tarihinde İstanbul / Bakırköy şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sana ahiret hayatında gerekecek olan azığı sağlığında elde etmelisin. Öldükten sonra yakınlarından, dostlarından ve çocuklarından senin için iyilik yapmalarını bekleme, buna güvenme.Nimete sahipken iyilik ve yardımda bulun, yoksullara dağıt. Çünkü dünya malı ölünce elinden çıkacak, sahibine dönecek. Acı çekmek istemiyorsan, acı çekenleri unutma. Servetin elindeyken ihtiyaç sahiplerine ulaştır. Gün gelecek hazinenin anahtarını yitireceksin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here