Ana sayfa Z Rüyada zincir yutmak

Rüyada zincir yutmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada zincir yutmak

Rüyada zincir yutmak

# Rüyada zincir yutmak işinizin güzel olacağına ve kariyerinizin yükseleceğine tabir olunur. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de ömrünüzü esenlik içinde geçireceğinize, malınızın çoğalacağına ve eğer ilim ehliyseniz, ilminizin artacağına işarettir.
# Olumsuz olarak ecelin yaklaştığına ve ölümün kapıda olduğuna yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise sıkıntıya düşeceğinize şeklinde yorulur.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed bin Musa rüyayı gören kişi için o kimsenin dünyadayken insanlara küfreden biri olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanların uğraşı miktarınca elde edilen mala işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 65 ( altmışbeş )
Rüyada zincir yutmak Tan SAYRAÇ tarafından 14.03.2016 – 07:35 tarihinde Şanlıurfa / Hilvan şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4647 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor. "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Hayra delâlet eden onu yapan gibidir."Tirmizi, İlm 14, (2672).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here