Ana sayfa Z Rüyada ziyaret taşı görmek

Rüyada ziyaret taşı görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ziyaret taşı görmek

Rüyada ziyaret taşı görmek

# Rüyada ziyaret taşı görmek şu şekilde tabir olunur. a) Erkek kardeş , b) Kız kardeş , c) Arkadaş , d) Evlad , e) Uşak ve hizmetçi , f) Kuvvet , g) Zenginlik , h) Velayet ve memuriyet , ı) Mal ve servet , i) Delil , sanat , iş ve amel… Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de yaktığınız miktar kadar birinden mal elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak daha önce yaptığınız, utanç verici bir olay ortaya çıkacak demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise rüyada da bunu görmek bir fayda ve menfaat temin etmez.
# Ünlü filozof İbn-i Zühr yorumunda o kimsenin öleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bazı sözlerinizin büyük şahsiyetler tarafından beğenileceğine işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 854 ( sekizyüzellidört )
Rüyada ziyaret taşı görmek Suzan ÜNL Ü tarafından 10.09.2016 – 14:08 tarihinde Hakkari / Yüksekova şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4555 – Ya'la İbnu Ümeyye radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Harem'de mal ihtikârı orada işlenen bir zulümdür."Ebu Davud, Menasik 90, (2020).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here