Ana sayfa Z Rüyada zorla büyük abdest yapmak

Rüyada zorla büyük abdest yapmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada zorla büyük abdest yapmak

Rüyada zorla büyük abdest yapmak

# Rüyada zorla büyük abdest yapmak ölüme işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de akrabalar yoluyla gelecek mirasa yorumlanır.
# Olumsuz olarak kötü bir kadınla, yasak ilişkiye girecek ve mutsuz olacak demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise itikadın bozukluğuna veya rüya sahibinin günahına delâlet eder.
# Ünlü filozof İbn Nefis yorumunda erkek çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ömrünüzün uzun olduğuna ve saygınlık elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 167 ( yüzaltmışyedi )
Rüyada zorla büyük abdest yapmak Burağan TABİR tarafından 26.05.2016 – 21:46 tarihinde Kırşehir / Kaman şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şeytan işlerini gördürebilmek için genelde işsizleri seçer.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here