Ana sayfa Z Rüyada zorla denize girmek

Rüyada zorla denize girmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada zorla denize girmek

Rüyada zorla denize girmek

# Rüyada zorla denize girmek biriyle işinizin yargıya varacağına işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de ailenizin çok geniş olacağına işarettir.
# Olumsuz olarak son nefeste imansız gitmeye alâmettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hastalık, sıkıntı ve musibete delâlet eder.
# Ünlü düşünür Ferîdüddin Attâr tabirinde zalim yöneticiye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için nefsi duygularınızın daha da azılı hale geldiğine işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 460 ( dörtyüzaltmış )
Rüyada zorla denize girmek Gülçe KÜRKCÜ tarafından 21.10.2016 – 14:28 tarihinde Bilecik / Yenipazar şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Nerede olursan ol Allah’a karşı gelmekten sakın; yaptığın kötülüğün arkasından bir iyilik yap ki bu onu yok etsin. İnsanlara karşı güzel ahlâkın gereğine göre davran.Tirmizî, Birr, 55.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here