Ana sayfa Z Rüyada zorla hap içmek

Rüyada zorla hap içmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada zorla hap içmek

Rüyada zorla hap içmek

# Rüyada zorla hap içmek yöre halkının korku ve endişe içinde olacağına işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de herhangi bir başarınızdan dolayı ödül alacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak geçiminizin daralacağına ve kötüye gideceğine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise ömrünün tamam olduğuna ve ecelinin geldiğine işarettir.
# Ünlü alim Nablusî (rh.a.) tabirinde ; güzel düşünceleriniz olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için büyük bir heyecan yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 823 ( sekizyüzyirmiüç )
Rüyada zorla hap içmek Sena YÖNDEM tarafından 29.03.2016 – 03:34 tarihinde Kırklareli / Vize şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mümine hürmet, Kâbe’ye hürmetten önce gelir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here