Ana sayfa Z Rüyada zorla saç kestirmek

Rüyada zorla saç kestirmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada zorla saç kestirmek

Rüyada zorla saç kestirmek

# Rüyada zorla saç kestirmek dünyadan yana arzu ettiğiniz şeyleri elde edeceğinize, ancak ahiretten mahrum kalacağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de boş ve abes bir söz işiteceğinize ve buna göz yumacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir. Bazı rüya tabirlerinde ise daha önce yaptığınız, utanç verici bir olay ortaya çıkacak demektir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Kerecî görülen rüya hakkın size gizli kalacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zambağı veren kimseyle aranızda bir tartışma çıkacağına işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 623 ( altıyüzyirmiüç )
Rüyada zorla saç kestirmek Nisanur AKBİLMEZ tarafından 19.11.2016 – 09:12 tarihinde Almanya / Schwerin şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1948 – Ali İbnu Ebi Tâlib radıyalllâhu anh buyurdular ki: "Dünya arkasını dönmüş gidiyor, âhiret ise yönelmiş geliyor. Bunlardan her ikisinin de kendine has evlatları var. Sizler âhiretin evlatları olun. Sakın dünyanın evlatları olmayın. Zira bugün amel var hesap yok, yarın ise hesap var amel yok."Rezin tahric etmiştik. Buhâri, muallak (senetsiz) olarak kaydetmiştir. (ftikâk 4).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here