Ana sayfa Z Rüyada zorla taciz etmek

Rüyada zorla taciz etmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada zorla taciz etmek

Rüyada zorla taciz etmek

# Rüyada zorla taciz etmek elde etmeyi umduğunuz bir şey konusunda umudunuzu yitireceğinize veya akrabalarınızdan ayrılacağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de canınıza ve malınıza zarar geleceğine işarettir.
# Olumsuz olarak eşinizi boşayacağınıza, ancak daha sonra pişman olacağınıza yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise gam ve kederden halâs olmağa yorumlanır.
# Ünlü alim Ali bin İsa rüyayı gören kişi için rüya sahibinin kadrinin yüce olmasına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kendi menfaatinize olan bir işi neticelendireceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 155 ( yüzellibeş )
Rüyada zorla taciz etmek Dağhan ÖZTUNÇ tarafından 30.02.2016 – 09:20 tarihinde Yozgat / Kadışehri şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ey Gönül! Dünyadaki hiçbir lezzet, Allah’ın (c.c.) razı olduğu bir işi yapmak kadar haz vermez. Dünyadaki hiçbir acı da, Allah’ın (c.c.) hoşlanmadığı bir işi yapmak kadar ızdırap vermez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here