Ana sayfa Z Rüyada zorluk aşmak

Rüyada zorluk aşmak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada zorluk aşmak

Rüyada zorluk aşmak

# Rüyada zorluk aşmak herkesin gidip geldiği yere işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin hiç ümit etmediği yerden gelecek hediye ve mallara delâlet eder.
# Olumsuz olarak iş hayatında haksiz kazanç elde etmeğe ve haram mal edinmeğe işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sihire veya hastalığa işarettir.
# Ünlü alim Şerafeddin el-Tusî rüyayı gören kişi için yeni bir iş olanağı yakalamak olarak yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işlerinizin ve akıbetinizin iyi olacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 738 ( yediyüzotuzsekiz )
Rüyada zorluk aşmak Elif REMZİ tarafından 09.06.2016 – 12:43 tarihinde Adana / Saimbeyli şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4537 – Ebu Bürde, babası Ebu Musa el-Eş'ari radıyallahu anh'tan naklediyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ın: "Cum'adaki icabet saati imamın minbere oturduğu anla, namazdan çıkması anına kadar geçen vakittir" dediğini işittim."Müslim, Cum'a 16, (853); Ebu Davud, Salat 208, (1049).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here