Ana sayfa Z Rüyada zücaciye dükkanı görmek

Rüyada zücaciye dükkanı görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada zücaciye dükkanı görmek

Rüyada zücaciye dükkanı görmek

# Rüyada zücaciye dükkanı görmek sizi sevindirecek güzel bir haberin müjdecisi şeklinde yorulur. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de size gelir getirecek bir araç satın alacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak üstünüze aldığınız sorumluluklar, sizi çok zor durumda bırakacak demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise günlük hayatında bazı sıkıntılara yorumlanır.
# Ünlü filozof İbn-i Zühr yorumunda iftiraya maruz kalacağınıza ve bu yüzden sıkıntıya düşeceğinize, ancak bu sıkıntıdan kurtulup makam ve izzet bulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sözüne sadık olan bir makam sahibiyle arkadaş olacağınıza ve o kişi sayesinde muradınıza ereceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 49 ( kırkdokuz )
Rüyada zücaciye dükkanı görmek Armağan ÇUHADAR tarafından 03.10.2016 – 01:51 tarihinde Amasya / Merzifon şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İmam Şafiî Hazretlerine duyduğu en güzel sözün hangisi olduğunu sordular. Şöyle buyurdu: “Vakit kılıçtır. Sen onu kesmezsen o seni keser.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here