Ana sayfa Z Rüyada Zülfikar dövmesi

Rüyada Zülfikar dövmesi

1
0
PAYLAŞ

Rüyada Zülfikar dövmesi

Rüyada Zülfikar dövmesi

# Rüyada Zülfikar dövmesi evliliğe işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de evinize bir misafir geleceğine işarettir.
# Olumsuz olarak hasta haberi alacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise halk arasında dedikoducu olarak tanınan bir kadına işinizin düşeceğine delâlet eder.
# Ünlü filozof İbrahim el-Fezari yorumunda sıkıntıdan kurtulacağınıza ve işlerinizin düzeleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evleneceğinize ve işinizin düzeleceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 315 ( üçyüzonbeş )
Rüyada Zülfikar dövmesi Rüzgar ŞAHABETTİNOĞLU tarafından 18.04.2016 – 03:22 tarihinde Trabzon / Şalpazarı şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6618 – Mikdam İbnu Ma'dikerb ez-Zübeydi radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Kişi elinin emeğiyle kazandığından daha temiz bir kazanç elde etmemiştir. Kişinin nefsine, ailesine, çocuğuna ve hizmetçisine harcadığı sadakadır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here