Ana sayfa Z Rüyada Zülfikar kılıç görmek

Rüyada Zülfikar kılıç görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada Zülfikar kılıç görmek

Rüyada Zülfikar kılıç görmek

# Rüyada Zülfikar kılıç görmek girilen ölçüde söz sahibi birinden menfaat elde edeceğinize işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de helal mal elde edeceğinize delalettir.
# Olumsuz olarak ecelin yaklaştığına ve ölümün kapıda olduğuna yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise yalan söze ve yalancı bir adama delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Usame bin Munkiz rüyayı gören kişi için son derece mutluluğa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evleneceğinize ve eşinizden menfaat elde edeceğinize tabir olunur.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 320 ( üçyüzyirmi )
Rüyada Zülfikar kılıç görmek Şan SARIALTUN tarafından 07.08.2016 – 06:58 tarihinde Kastamonu / Abana şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistamî k.s. şöyle demiş: “Bir gece kalktım, namaz kılıyordum. Yoruldum, oturdum ve ayağımı uzattım. Birden gaibten bir ses duydum, diyordu ki: Padişahlarla oturan kimse terbiyeli bir biçimde oturmalıdır!”Muhammed el-Cerirî k.s. de şöyle demiş: “Bir gece tenhada oturdum, ayağımı uzattım, uyku bastırdı. Birinin bana: ‘Kullar, efendileriyle böyle mi oturur? dediğini işittim.”Serî es-Sekatî k.s. de şöyle demiş: “Gazalarımdan birinden dönüyordum. Bir duvarın dibine gittim, sırt üstü yattım, ayağımı da duvarın üstüne uzattım ki dinleneyim. Birden bir ses duydum: Ey Serî, kullar Mevla’nın huzurunda böyle mi oturur?”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here