Ana sayfa Z Rüyada zümrüt almak

Rüyada zümrüt almak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada zümrüt almak

Rüyada zümrüt almak

# Rüyada zümrüt almak malın ve canın emniyetine delâlet eder. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de söz sahibi birinden gelir elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak iyi giden işlerin bozulması delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hayal kırıklığı yaşayacağınıza yorumlanır.
# Ünlü düşünür Ebu Musa Câbir bin Hayyan tabirinde dünyevi işlerden uzaklaşıp kendinizi ahirete adayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kadınlara düşkün olduğunuza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 63 ( altmışüç )
Rüyada zümrüt almak Otağ BAYKAL tarafından 09.07.2016 – 08:50 tarihinde Erzurum / Oltu şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1744 – Fadâle İbnu Ubeyd radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm dua eden bir adamın, dua sırasında Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm'e salat ve selam okumadığını görmüştü. Hemen:"Bu kimse acele etti" buyurdu. Sonra adamı çağırıp:"Biriniz dua ederken, Allah-ü Teâlâ'ya hamd u senâ ederek başlasın, sonra Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm'e salât okusun, sonra da dilediğini istesin" buyurdu."Tirmizî, Daavat 66,(3473, 3475); Ebû Dâvud, Salât 358, (1481); Nesâî, Sehv 48, (3, 44).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here