Ana sayfa Z Rüyada zürafaya binmek

Rüyada zürafaya binmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada zürafaya binmek

Rüyada zürafaya binmek

# Rüyada zürafaya binmek hırsızlar konusunda dikkat etmeniz gerektiğine, aksi takdirde paranızın çalınacağına işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de zahit biriyle arkadaş olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak işe yaramayan çirkin sözler söyleyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işinizde haram mal elde edeceğinize tâbir olunur.
# Ünlü filozof İbnül Cevzî yorumunda düşmana karşı yenik düşeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ideal bir yaşantıya sahip olduğunuza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 268 ( ikiyüzaltmışsekiz )
Rüyada zürafaya binmek Yaşar ÇUHADAR tarafından 26.10.2016 – 12:01 tarihinde Tunceli / Nazimiye şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

En güvenilir kimse, Allah’tan en çok korkan kimsedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here